plgb

O FIRMIE

Visteel Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą związaną z branżą hutniczą. Powstała w 2009 roku i od tego czasu prężnie działa na rynku stali jako wiarygodny i ceniony partner biznesowy.

Przedmiotem działalności firmy jest dystrybucja oraz handel wyrobami hutniczymi w sprzedaży krajowej i zagranicznej. Oferujemy swoim partnerom handlowym szeroki asortyment, obejmujący produkty polskich producentów stali oraz wyroby importowane.

Centrala firmy znajduje się w Gdyni, ale Visteel posiada również oddziały w Szczecinie, Wrocławiu oraz w Myszkowie (Śląsk), co logistycznie ułatwia kontakty z kontrahentami. Zlokalizowane w różnych częściach składy handlowe (w Gdyni, Szczecinie i na Śląsku) umożliwiają szybką i sprawną dystrybucję wyrobów stalowych na terenie całego kraju.

Zdobyte doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra gwarantują wysoki poziom świadczonych usług. Terminowość dostaw w połączeniu z profesjonalną i szybką obsługa czyni z nas markę budzącą Państwa zaufanie oraz wpływa na wysoką jakość naszych kontaktów biznesowych.